Reklamy!

                                                                                                       
                        

Upíří deníky

Pěkná sviňárna!

30. srpna 2011 v 14:35 | Já =)
Tak jsem si říkala (nečekaně), že se kouknu na Upíří deníky a vždycky u toho vydržím tak tři díly. Je to skvělý seriál, ale prostě mě to tolik nebaví, když už vím jak to dopadne (už jsem vám vyprávěla o své sestře a sestřenici?) no prostě když to běželo na Markíze, takmě to bavilo víc. Tak čekám, až to pojede na nově. Čekám už půl roku od doby, co řekli, že to pojede na podzim. A teď když už nám podzim klepe na dveře, hádejte co? Upíří deníky nás na nově čekají až příští rok. To jsme si teda nezasloužili! To já se k tomu s takovouhle dostanu dřív po těch svých posunech třemi díly za půl roku... chápu, že se chcete přesvědčit sami, takže odkaz tady:
http://volejtenovu.nova.cz/clanek/novinky/zname-odpovedi-na-to-co-vas-zajimalo.html
Je to, myslím, patnáctý dotaz odvrchu. Nova mě tentokrát docela zklamala...

The vampire diaries - recenze

25. srpna 2011 v 18:00 | Já =)
Ták jsem si řekla, že i když se teď nedívám na anime, tak vám napíšu recenzi na jiný seriál. Sestra i se sestřenkou jsou do toho blázni, takže mě nějak nakazili. Ale pořád si nemůžu zvyknout na to, že to má 45 minut a né 25 jako normální anime ;D

Elena Gilbert chodí na střední školu, kde je nejoblíbenější dívkou. Vždy bývala plná radosti, jenže se trochu změnila, když jí zemřeli oba rodiče. Od té doby si píše deník. Jeden den si svůj život opět vylévala do svého deníku na hrobu svých rodičů. V tom přilétl havran, kolem mlha. Docela strašidelná scéna. Ten samý den přišel do školy nový pohledný kluk jménem Stefan Salvatore a začaly se dít podivuhodné vraždy. Oběti měly většinou rozedrané hrdlo a vysátou krev. Náhoda? Těžko. Stefan i jeho bratr Damon jsou totiž oba upíři. Policie obyviňuje Stefana, ten se však rozhodl zůstat čestným upírem narozdíl od svého bratra. Damon má schopnost proměňovat se na zvířata a Elenu bude sledovat v podobě, již dříve zmíněného havrana. Stefan se zatím dá s Elenou dokupoy i přesto, že ona bude vědět o jeho pravé identitě. Damon se bude snažit ji dostat, aby tak ublížil svému bratrovy. Aspoň z počátku to tak bude vypadat, ale kdo ví, jestli není jen doopravdy zamilovaný a zlomený z minulosti.

Sice je to teď oblíbený americký seriál a i přesto, že Stmívání nemůžuani cítit, tak zrovna TVD se mi líbí. No může to být tím, že je to trochu tvrdší v oblasti upírství. Teda Stefan ten je takový ten mírnější, ale Damon se mi líbí. Dokonalý vzhledově i povahou =) no nevím koho z vás to zaujme, nutno jen říct, že upírské milostné trojúhelníky jsou hold v módě ;)

Video je celkem zlé, ale zdá se mi to jako dobrý trailer =)

 
 

Reklama
Mike Inel - Draw with me