Reklamy!

                                                                                                       
                        

Black cat

Saya´s song-Konoyo no Uta

15. dubna 2010 v 21:05
Krásná písnička...

Black cat-recenze

29. prosince 2009 v 9:34
Příběh začíná u Traina Heartneta, věrného a chladného kluka, který je číslem 13 v Chronových číslech. Tyto čísla zabíjejí zločince a jiné hrozby pro lidi. Train dostal přezdívku Black cat, musíte uznat že kočce se opravdu podobá, je velice rychlý, vždy dopadne na všechny čtyři a neustále pije mléko. Každý den sedí na střeše až jednou uvidí dívku v divných šatech jak si zpívá. Saya Mitsunaki je lovkyně lidí a stane se Trainovou první kamarádkou. Saya mu ukáže jaká je svoboda a Train proto odejde od Chronových čísel. Jeho šílený partner Creed Diskenth odejde též a bude mu nesmírně vadit že se Train změnil. Stane se jím naprosto posedlý a bude chtít zničit Sayu jakožto čarodějnici, která ho změnila. Po události která se stala na festivale se mu Train bude chtít pomstít a to trvá dál i po půl roce. Train žije se Svenem, džentlmenem se kterým se setkal na jedné ze svých misích kdy měl zabít dívku jmeném Eve, ta je podle jejího stvořitele a také nanotechnologii démon a tak může jakoukoliv část na svém těle přeměnit v co chce. Eve se Traina poprvé bude bát, tak mu dí zvoneček aby si ho přivázal na krk. Po odmítnutí si ho stejně na krk dal a jako první o Eve řekl že není démon ale člověk. Train se stane také lovcem lidí, stejně jako Sven a Eve. Hlavně kvůli penězím kterých neměli nikdy dost, jak už řekl Sven, díky Trainové nenažranosti. Od začátku se Trainova povaha velice změní od věrné a chladné na svobodnou, veselou a také docela ukecanou.

Black cat epizody 1, 2, 3 SK

29. listopadu 2009 v 20:57
Tak jo už se mi tu zmínilo že by jste sem chtěli přidat tohle anime, vlastně jsem to měla už v plánu, jenže autorovi chybí myslím 8 dílů což mě dost mrzí doufám že je přidá.
Taky doufám že se nenaštve když sem dám ty epizody spíš doufám že to ani nezjistí =D nu tady jsou se slovenskými titulkami snad se Vám budou líbit =)


Black cat-opening

29. listopadu 2009 v 15:59
Moc pěkný opening, dobré je to na konci jak tam valí v tom autě (všiměte si jak se Train pak pěkně usmívá =D)

Takto to začíná...pod azurovou oblohou hledám diamantový květ.....

Yoriko-Daia no Hana
 
 

Reklama
Mike Inel - Draw with me