Reklamy!

                                                                                                       
                        

Srpen 2011

Povídky v nedohlednu

31. srpna 2011 v 7:08 | Já =) |  nezařazené
Už mám výmluvu =)) no dobře. Takže nepřibudla už dlouho žádná povídka, já vím, já vím, ale vážně jsem se snažila, jenže když člověk neví, tak prostě neví, navíc mě tahle část Yuiiné minulosti zrovna dvakrát nebaví a teď ještě k tomu nemám ani ty rozepsané části. Notebook mi totiž odvezli do opravny na tři týdny!! Takže se dá docela předpokládat, že tu ani tolik nebudu, ale budu se snažit třeba něco napsat. Odznovu, ale tak to bude zase možná lepší. Na Gymplu nám prý první den budou profesoři každou hodinu říkat to samé, tak by bylo fajn najít si nějakou zábavu, tak buď něco sepíšu, nebo něco pěkného nakreslím, hlavní je, že to sem přibude, ne? Zatím bye bye, vaše Yui-san.


Pěkná sviňárna!

30. srpna 2011 v 14:35 | Já =) |  Upíří deníky
Tak jsem si říkala (nečekaně), že se kouknu na Upíří deníky a vždycky u toho vydržím tak tři díly. Je to skvělý seriál, ale prostě mě to tolik nebaví, když už vím jak to dopadne (už jsem vám vyprávěla o své sestře a sestřenici?) no prostě když to běželo na Markíze, takmě to bavilo víc. Tak čekám, až to pojede na nově. Čekám už půl roku od doby, co řekli, že to pojede na podzim. A teď když už nám podzim klepe na dveře, hádejte co? Upíří deníky nás na nově čekají až příští rok. To jsme si teda nezasloužili! To já se k tomu s takovouhle dostanu dřív po těch svých posunech třemi díly za půl roku... chápu, že se chcete přesvědčit sami, takže odkaz tady:
http://volejtenovu.nova.cz/clanek/novinky/zname-odpovedi-na-to-co-vas-zajimalo.html
Je to, myslím, patnáctý dotaz odvrchu. Nova mě tentokrát docela zklamala...


DESmod - Vitajte na konci sveta

30. srpna 2011 v 12:27 | Já =) |  videa
Na začátku srpna hráli tady poblíž na pivních slavnostech. Já tamšla teda kvůli tomu, že tam byl Tomášek Klus ^.^ ale oni byly taky super a tuhle písničku zbožňuju.


Pod perexem jsem nějak dala dokupy text.

Little cats 0.2

29. srpna 2011 v 15:05 | Já =) |  DeviantART
Nějaká holčina na DeviantART jich tam měla kupu a mně se všechny líbily.


Little cats

29. srpna 2011 v 13:07 | Já =) |  DeviantART
Nejsem si úplně jistá, jestli už jsem sem tyhle kočičky nedávala, ale řekněte sami, nejsou rozkošné? ^.^


Kaleido star

28. srpna 2011 v 16:45 | Já =D |  nezařazené
Tak návrat k anime se zdařil, konečně =) a lébí se mi =D no začala jsem u Kaleido star a je to super anime, jen nevím, co budu dělat, až nebudu moci najít zbývající díly. Zatím bye bye, vaše Yui-san.


Článek pro hasiče

28. srpna 2011 v 14:39 | Já =D |  nezařazené
Tak přináším vám další zprávu do mého tzv. deníčku =) včera jsem tu nebyla a to má dva jednoduché důvody:
1) Byla jsem celkem na třech hasických soutěžích.
2) Nechtělo se mi přednastavovat články =D
Tak a k tomu prvnímu. Na první soutěži jsme měli krásné druhé místo, i když se mi všechno pokazilo, nakonec jsem hadice nějak zapojila a utíkala jen o něco pomaleji než normálně. Na druhé soutěži jsme byli šestí, proudařce se nějak vypojila proudnice, tak kvůli zdržení. No co pro mě bylo špatné bylo, že mě hadice švihla do nohy a roztrhla mi mé zateplené elasťáky asi s třemi vrstvami za 900 Kč. No už je mám zašité, ale štve mě to, jenom se udivuju, že mě ta noha nebolí.. no a třetí soutěž byla noční, na kterou se těším už těch 7 let, co do hasiča chodím. Až se brátím domů až ráno a celou dobu budu sledovat týmy, jak se snaží strefit do terčů, které ani sami nevidí. No nakonec pěkně pršelo. 10 týmů holek a z toho 5 nesplnili, my jsme byli mezi nimi =D no nakonec jsem kvůli dešti jela dom o půlnoci s nic moc zážitkem, jen ta osvětlená káď mě fascinovala. Bohužel jsem nenašla fotku, ale když ji najdu určitě vám ji ukážu, ale prostě vypadá to jako obří akvárko, prostě super =) no tak vše, co jsem chtěla říct. Hádám, kdo není hasič moc tmu neporozumněl, ale trochu jsem se snažila =D


Jarek Nohavica - tři čuníci

26. srpna 2011 v 18:48 | Já =D |  nezařazené
Takový předchůdce Tomáška Klusa, ale prý je Nohavica jeho idol. No písnička mých dětských let, kterou jsem znala nazpaměť a vždycky si ji ráda zazpívala =) noa s Lilly jsme tak řešili Elán a Michala Davida, a tak jsem nemohla nevzpomenout Jardu ;) no povězte, není ten videoklip úžasný?


Horko jak prase!

26. srpna 2011 v 17:38 | Já =D |  nezařazené
Napsala bych už ráno, ale nějak se mi sekl blog, takže jsem ho naštvaně vypla. Tím pádem vám fotky Iana Somerhaldera ukážu až někdy později; až si vzpomenu, že existuje i něco takového jako rozepsané články ;)
No k věci: všichni jsme si stěžovali, že je škaredé počasí, a teď když je hezky si všichni stěžují na horko. No jak to říct, mně vyhovovalo pěkné počasí, pod čímž si představuju nebe pod mrakem, s kterého ovšem neprší. Nebo může, bouřky mi až zas tak nevadí, jsou fascinující. No ale čeho je moc, toho je příliš. Takže jsem sluníčko uvítala. Ale v takovéhle míře? To už i pro milovníky musí být moc. Celý den sedím akorát v plavkách se zapnutým větrákem, který je jen tak mimochodem ze sklepa, od oleje a docela tak smrdí. No ale na to se dá časem zvyknout. Přijde mi to lepší, než se tady potit jak vrata od chlíva. Já osobně nikdy moc sluníčko nemusela, takže mile ráda přivítám podzim =) zatím bye bye, vaše Yui-san.


The vampire diaries - recenze

25. srpna 2011 v 18:00 | Já =) |  Upíří deníky
Ták jsem si řekla, že i když se teď nedívám na anime, tak vám napíšu recenzi na jiný seriál. Sestra i se sestřenkou jsou do toho blázni, takže mě nějak nakazili. Ale pořád si nemůžu zvyknout na to, že to má 45 minut a né 25 jako normální anime ;D

Elena Gilbert chodí na střední školu, kde je nejoblíbenější dívkou. Vždy bývala plná radosti, jenže se trochu změnila, když jí zemřeli oba rodiče. Od té doby si píše deník. Jeden den si svůj život opět vylévala do svého deníku na hrobu svých rodičů. V tom přilétl havran, kolem mlha. Docela strašidelná scéna. Ten samý den přišel do školy nový pohledný kluk jménem Stefan Salvatore a začaly se dít podivuhodné vraždy. Oběti měly většinou rozedrané hrdlo a vysátou krev. Náhoda? Těžko. Stefan i jeho bratr Damon jsou totiž oba upíři. Policie obyviňuje Stefana, ten se však rozhodl zůstat čestným upírem narozdíl od svého bratra. Damon má schopnost proměňovat se na zvířata a Elenu bude sledovat v podobě, již dříve zmíněného havrana. Stefan se zatím dá s Elenou dokupoy i přesto, že ona bude vědět o jeho pravé identitě. Damon se bude snažit ji dostat, aby tak ublížil svému bratrovy. Aspoň z počátku to tak bude vypadat, ale kdo ví, jestli není jen doopravdy zamilovaný a zlomený z minulosti.

Sice je to teď oblíbený americký seriál a i přesto, že Stmívání nemůžuani cítit, tak zrovna TVD se mi líbí. No může to být tím, že je to trochu tvrdší v oblasti upírství. Teda Stefan ten je takový ten mírnější, ale Damon se mi líbí. Dokonalý vzhledově i povahou =) no nevím koho z vás to zaujme, nutno jen říct, že upírské milostné trojúhelníky jsou hold v módě ;)

Video je celkem zlé, ale zdá se mi to jako dobrý trailer =)


Kudykam - ptákoviny

25. srpna 2011 v 15:05 videa
Smííííích =D to je opravdu ptákovina! =D v podání Ondřeje Brzobohatého, Vojty Dyka, Jana Maxiána a Ondřeje Rumla. Fakt doporučuju, já se tu u teho chláámu ='
zdroj: http://kfjetinavmezicase.blog.cz/


Metal je všude =)

25. srpna 2011 v 12:34 nezařazené
Chlapec hádám ví, kde má své místo ;)


Dreaming of blue

25. srpna 2011 v 11:15 | Yui-san |  DeviantART
Opět trochu krásy z DeviantART.


Ouran high school host club - obrázky

24. srpna 2011 v 8:23 | Já =D |  nezařazené
Sice jsem se jetě pořád od přijímaček nevrátila k anime, ale pořád si o tom dokážu plně popovídat a zbožňuju to. Nojo, bývalá maniačka, snad mě to chytne novu. Tady pár obrázků.


Město x Vesnice

24. srpna 2011 v 5:03 nezařazené
Pardon, jiný nadpis mě nenapadl, později se k tomu dostanu. No takže je tři čtvrtě na pět a já nemůžu usnout, takže kdyby jste si chtěl někdo pokecat, jsem vám k dispozici ;) a to je asi tak nějak důvod, proč jsem si vzpomněla na blog. Vím, že na něj kašlu a upřímně za to nejsem moc ráda, ale myslím tady na to. Dokonce i píšu povídky. Jenže s Love is like a Winter to bývalo dřív, že jsem napsala jednu kapitolu za den, teď to je spíš kousek za den a kapitolka pořád není a není. Takže půjdu na gympl a nedokážu si představit, co bude s blogem. No o tom mě jedna smutná zpráva napadá, ale ty nedokončené povídky by mě trochu štvaly. Tak a teď k tématu..... Po prázdninách jsem si tak nějak vyrazila do Brna do přelidněného města. Upřímně nemám moc ráda měšťáky, toho jste si museli všimnout, pokud něco čtete dost mých článků (což můž,e být aktuálně tak jeden člověk). Ve frontě jsem slyšela snad samé bárbíny akorát. Tak mi to lezlo na nervy, až jsem se snad vlivem začala v Brně chovat trochu jaklo ony. Ale tak to třeba ne, to je jedno. Jen když srovnám svou poklidnou vesničku, jsem ráda, že žiju zrovna tady. Každého tu znám a každý tu zná mě. Nedokážu si představit, že žiju v ohromném městě, kde bych se mohla sama ztratit. Je sice pravda, že by se tu mohlo procházet víc lidí. Občas když vyjdu ven, tak není po nikom ani památka. Vždycky jsem chtěla žít v městě, protože se tam toho hodně děje, ale teď si spíš myslím, že to bylo způsobeno tím, že každý chce to, co nemá. Všichni určitě známe. No, pokud by měl někdo jiný názor, ať se o něj podělí. Bye bye vaše Yui-san.


Polární zář

4. srpna 2011 v 12:04 | Yui-san |  DeviantART
Někdy bych to chtěla vidět naživo...


Final Getsuga Tenshou

2. srpna 2011 v 14:00 | Yui-san |  Bleach-videa
Pro ty, co ještě tyhle díly neviděli (jako já), můžu vás ujistit, že se tam žádný spoilery nenachází, takže cajk ;) ale video je.. jak bych to řekla.. tady si někdo vyhrál.

Mike Inel - Draw with me