Reklamy!

                                                                                                       
                        

Červenec 2011

Malá mořská víla

31. července 2011 v 14:33 DeviantART
Když jsem byla malá, strašně ráda jsem se na to dívala. Na příběhy o Ariele (omluvte mě, nevím jak se to píše ^^). Jako větší mě uchvátil příběh o třech obyčejných holkách, které zasáhlo měsíční světlo a s dotykem vody se proměnily na mořské panny. Stvoření s lidským tělem, ale od pasu dolů s rybím ocasem. Snila jsem o tom být taky taková. Já si teda tyhle stvoření tak trochu představuju bez té nějaké podprsenky, ale chápu, že v seriálech pro děti to asi moc nejde =) teď už si tyhle pžedstavení představuju úplně jiné. S kousky šupin i po obličeji, s blánami po rukou i s drápy. No prostě ne tak úplně nádherné dívky ;D asi počátek těchhle všech příběhů sahá k Andrsenovi a Malé mořské víle, což je strašně krásný příběh. Ale tak, kdo ví jestli opravdu existují. Tady je pár obrázků.


Domove, sladký domove..

21. července 2011 v 22:16 nezařazené
Ahoooj.. no takže jsem byla tedy v Chorvatsku a tak nějak jsem si musela užít svojí kytary, protože jsem prostě blázen, který nevydrží bez kytary dva dny natož celý týden. Pět minut před odjezdem jsem si vzpomněla na blog, tak jsem napsala Lilly, ať sem něco přidá, jenže ona toho má teď hodně a to je tak nějak celý důvod, proč sem nic nepřibylo =D Noo a zážitky? Tak to bude na dýl =D jeli jsme v autě ještě s jednou rodinou. Táta chodil s tím jejich tátou na střední... nebo tak něco tak se znají ;D no a má dva syny, jednomu je 13 a druhýmu 19.. já znala jen toho třináctiletého, který je takový, že jde slyšet fakt všude. Navíc měšťák.... hůř ještě Pražák. Omlouvám se všem Pražákům a měšťákům, znám některé, kteří jsou takoví namyšlení, ale samozřejmě je neházím všechny do jednoho pytle ;) já jsem vidlák už dlouhých 15 let jenom tak mimochodem =D no ale zpět k tématu jak tak toho jednoho znám tak jsem se doost netěšila, ale ukázalo se že ten starší je v pohodě a co je ještě lepší tak se taky kouká na anime, tak jsme si pěkně pokecali =) no dál.. poprvé jsem byla u moře a můžu říct, že je fakt slaný =D hlavně v očích mě to štípalo. No já až do toho výletu neuměla pořádně plavat. Když pode mnou nebyla pevná zem, tak jsem prostě začala zmatkovat. ale u moře už mi nezbylo nic jinýho a nějak se to šlo naučit =) Takže celý den v moři se ségrou a těma dvěma klukama a večer si zahrát s rodičema nebo i bez nich activity (něco jako kufr pokud neznáte =)) no prostě sranda =D no a v noci jsem nemohla spát, protože horko prostě není pro mě. Stejně jako opalovat, to jsem taky dlouho nevydržela. No a pak sníst nějaké ty mořské potvory. Žralok mi připadal takový, jako by byl bez chuti a dochutili ho akorát nějakou solí. Krevety mi moc chutnaly a škeble jsem musela hned vyplivnout. No a nakonec grilovaná makrela, tak ta byla perfektní =) .... a to ryby moc nemusim =D no ale můj žaludek krmený králíkem a vepřem knedlem zelím to prostě nedal, takže bolesti břicha se přihnali jako tajfun. Takže jsem doma a jsem ráda, už v životě nechci vidět žádnou škebli ani žraloka.. ani tu chorvatskou koblihu. Zima mi chyběla =D No a další zážitky si už asi nechám pro sebe, ale přidám vám sem nějaký fotky. Tak zatím bye bye vaše Yui-san.

Slunce?

6. července 2011 v 12:04 nezařazené
Ták.. sluníčko je zase u nás. Tak teď nevím, jestli je to dobře nebo špatně. Říkejte mi, že jsem fakt divná, ale já prostě sluníčko zrovna moc nemusím. Horko a strašný světlo.. to prostě není pro mě ;) no a to jedu v sobotu do Chorvatska a tak nějak tam asi chcípnu =D no, brigáda se nám zase rozjíždí, bohužel, i při tom slunci. No tak se aspoň opálím. Už končím s kecama, tady máte pár obbrázků toho našeho pěknýho počasí =/


Pátý den prázdnin

5. července 2011 v 12:29 nezařazené
Chtěla jsem napsat už ten první, ale nějak tu nevyšlo. No snad jste si všimli nového designu. nebo možná ne. Konec konců už sem nikdo moc nezavítal. Rozhodla jsem se, že provedu na blogu pár rapidních změn, třeba že už tu nebude tolik anime, protože ačkoliv je mi to líto, už jsem se na anime tak trochu vykašlala. Ráda bych se dívala, ale prostě už mě to nebere tak jako dřív. Taky že se vykašlu na sb, protože mě nebaví to obíhat a když budu mít nějaký blog ráda, tak tam budu stejně chodit. Tak to jsou takové změny no a teď co novýho. Jako obvykle vám to sem musím napsat =D Prázdniny jsou tu, mám dvě brigády. Jenomže teď začalo dost pršet, takže moc nebrigáduju. Nojo jsem z vesnice, takže tak nějak makám na poli a pak ještě učím jednu holčičku na kytaru. Problém je, že moje vysvětlování je docela složitý a pro holku co právě vyšla z první třídy je to trochu moc. No její máma to pochopila a prý to s ní bude trénovat.. no tak aspoň něco. No už mizím, budu se snažit tu být a přidávat články, tak zatím bye bye vaše Yui-san.
Mike Inel - Draw with me