Reklamy!

                                                                                                       
                        

Září 2010


Cosplays

30. září 2010 v 16:55 DeviantART
Cosplays.. jde to vůbec? Jako v množném čísle, chápete ne? =D
No, já ani nevím, co je to za cosplaye, ale byli na D. ART a mně se strašně líbili, tak tady jsou ^^

9786974687687
Není tahle z Trinity blood?
654687687


2. Kolo VGS

28. září 2010 v 17:18 nezařazené
Takže nové kolo, jestli budete chtít, tak bych Vás porposila znovu o hlásek tady, arigatou ^^


Suou Tamaki

28. září 2010 v 14:09 Ouran high school host club
56465468746876
Tamaki Suou je student 2. ročníku a syn ředitele Soukromé akademie Ouran, kam chodí. Kdysi dostal nápad založit Klub hostitelů. Tento plán uskutečnil a klub se stal na škole velmi populárním. Tamaki je asi nejhezčí kluk na Ouran a to je asi jeden z důvodů proč je "králem" klubu hostitelů. Na to, že je syn ředitele, je trochu hloupý- Když líp pozná novou členku klubu Haruhi zamiluje se do ní, ale ani si to nebude uvědomovat, spíš si bude říkat, že je jako její táta a má tu povinnost se o ni starat.


miss you..

27. září 2010 v 21:12 Manga/anime
5465468767

Falling rose

27. září 2010 v 20:02 Manga/anime
Páni, těchhle obrázků téhle holky (a ještě jedné =D) je na DeviantART hafo =D
3546468767

School days

24. září 2010 v 20:50 nezařazené
564684768746874
Miná.. ohayo. Zítra jedu na soutěž, 3 km běhu =P vcelku vopruz k tomu ještě budu muset čekat na pomalejší =D
Ee mno, dnes jsem si prohlížela fotky ze školy, už z tohoto roku, nasmála jsem se teda dost a vždycky mě zabolí u srdce, když tak popřemýšlím, že jednou to už bude jen vzpomínka, u které mě stejně zabolí u srdce..
Ale ty fotky stojí za to xD já bych sem i některé dala, ale nevím, mám takový dojem, že by Vás to asi moc nezajímalo, i když u některých jsem se i nasmála a konečně by jste viděli aká to Yui vlastně vypadá.. =D mno kdyžtak napište a já bych sem možná něco dala =)

Budík

24. září 2010 v 17:30 DeviantART
Ou takýto podobný som mala, len bol zlaté barvy, mal arabské číslice a bílý podklad či takého niečo =DD
5346768768768


Yukari - cosplay

24. září 2010 v 0:15 PK - obrázky
To se zdá jenom mně nebo je jako přesná Yukari? =)
546874687687
54687687

25. epizoda

23. září 2010 v 20:56 Death note
*SPOILER*
Ano ta epizoda, L... pro mě to bylo 23. září.. takže už jsou to dva roky..


Hafúú =D

23. září 2010 v 19:05 nezařazené
788678
Ludia, mno už nálada trochu lepší. Posadili mě úplně dozadu, děkuji ti bože za mých 165 cm =D no ta holka, co vedle ní sedím mi pěkně leze na nervy, takže to možná bylo lepší vepředu =D
V našem školském sboru (úplně ignoruju to, že jsme zatím hráli tak na jediné školní akci xD a jinak úplně někde jinde xD) jaksi se dávám na zpěv. Nu co říct, baví mě to a možná jsem v tom i dobrá (asi jo, když mi pořád všichni říkají ať si ten mikrofon dám blíž k puse xD)
Nu nic, ten název byla dnešní fyzika, mám ji ráda, je tam sranda, zvlášť když kreslíme ty schémata, mno já měla na lavici takové to od gumy a já takovým tónem hafúú a foukla jsem Peti přímo do ruky, mno to by jste museli vidět a slyšet =D chlámali jsme se s Peťou, to je zase jiná sousedka =D přes celou třídu xD.

Vampire knight - cosplay

20. září 2010 v 19:41 Vampire knight
To bylo hledání.. po perfektních cosplayích, sory vím že  v tomhle ohledu jsem hrozná, ale já jsem hledala takové, které by se podobali originálu xD mno perfektní nejsou.. na originál nemají =)
Yuuki je tam.. ale jo cosplaye jsou parádní, podoba.. ale jo něco tam je, Kaname je s tou podobou nějak dobrej, ale Zero je tak krásný, že se mu žádný člověk podobat nemůže =DD dobrý už končim..
56464687687
5454654
546846876887
8468468768765874
Tady se mi nelíbí Zero.. to by mohla být klidně holka xD no tady tahle nemá aspoň manikúru jako Kaname xD
65464687

VGS + SONAK

19. září 2010 v 15:37 nezařazené
Takže jsem se přihlásila do grafické soutěže + o anime kluka, je to dohromady vlastně jde o to tvořit grafická díla s tím anime kluekm, já mám Ikuta (jak jinak xD) a no.. udělala jsem takovou prostě úpravu. Nikoho nebudu nutit, aby pro mě hlasoval, tak prostě jestli se Vám moje dílo líbí, tak pro mě hlasujte, jestli ne, hlasujte si pro koho chcete, je to na Vás.


Zde můj obrázek, takže jestli se vám líbí..
54876876876

Ouran High School Host Club - recenze

18. září 2010 v 22:15 Ouran high school host club
Haruhi Fujioka se chystá jít na Ouranskou střední, den předtím jí dítě od sousedů přilepí do vlasů žvýkačku a ona se bude muset nechat ostříhat na krátko. Po nástupu do školy hledá nějaké místo na učení a omylem se dostane do klubovny Ouranského klubu hostitelů. Tam se jí podaří rozbít velmi drahou vázu a bude u hostitelů muset pracovat, aby svůj dluh splatila. Na škole si ji všichni kvůli účesu spletou s klukem, takže bude pracovat jako samotný hostitel - bude dělat dívkám společnost. Klub jí první přijde spíš jako zátěž, ale potom bude brát kluky jako kamarády, ale budou i oni ji brát jen jako kamarádku?

Tak moje hodnocení.. tohle anime rozhodně stojí za zkouknutí ^^ sice krev nestříká, končetiny nelítají, ale za to, jsem se u žádného anime nikdy takhle nenasmála, takže jak ptavil Tamaki: "Tohle je zamilovaná school comedy >=D"
Jo, opening určitě povedený a ending má pěknou písničku ^^ anime má 26 dílů, všechny můžete zkouknout na yahoo v cz, určitě zkoukněte a co se týče kresby, tak ta je taky moc povedená, krásní kluci, Tamaki je, co se vzhledu týče, fakt král a myslím, že jsem se zamilovala do Kyouyi xD no konec už, tady máte nějaké screeny.


Sladké sny

17. září 2010 v 18:37 nezařazené
Slunce už odchází jako vždy a s ním i den a světlo. Začíná noc.. čas temna, kdy vše nadpřirozené ožívá, aby uvolnilo své tajemné kouzlo
A ty se pomalu chystáš ke svému spánku a všechno to tajemno se tě zmocní...
Jen jak zavřeš oči vezmu tě do tajemného světa, kde je možné naprosto všechno.. už spíš? Tvá duše se nyní ocitá ve všem kouzlu, můžeš vidět tolik barev, veselých i smutných. Že je to jen jedna noc? Zde můžeš prožít celý život jinak. Všechny ty veselé barvy mohou zmizet jen jediným mávnutím ruky, kdy je temnota silnější. Už se chceš probudit? Zábava teprve začíná, teď jsi v mé moci, v moci všech kouzel. Ještě se neprobouzej, teprve je začátek.. tvého sladkého snu.
Podívej se, všichni tví přátelé, všichni koho máš rád, tak tě prosí, aby jsi šel s nimi, tak běž jen jdi. Že je tam tma? Přátelé tě ochrání, tak je to správně, jen jdi. Slyšíš ty zvuky.. neboj se, tví přátelé se taky nebojí, nemají čeho, už tu nejsou a není cesty zpět.. jen utíkej. Unikl jsi jim? To je dobře, jsi v bezpečí, ale jen na chvíli, jsi ve světě, kde je možné všechno, ale jen já tu mám tu největší moc a já si tu můžu dělat všechno, co chci, třeba i vrátit čas. Ty už zase utíkáš? Bojíš se smrti? Možná, když přijdeš na to, že je to jen sen, tak se zachráníš, ale to ti nedovolím, teď je smrt vysvobozením. Už, už jsou u tebe, neutečeš... až teď ses probudil, jsi rád, že to byl jen sen, viď? Ale ten strach ti zůstane, nebudeš moci znovu usnout... už ne, odcházím, ale ještě se uvidíme, má drahá hračko.
A po dalším čase, kdy se opakuje stále to stejné, jen s jinými se k tobě zase vracím a nad tvou postelí visí ten lapač snů...
Pro teď sbohem, tvá královna noci..


Tak, doufám, že budete moct usnout, trochu jsem uvolnila svou fantasii =) a vzala slovo sen do jiného slova smyslu, doufám, že se to povedlo a omlouvám se všem, kterým bude dělat trochu problém usnout =D
54647674687

Taková chuť brečet..

15. září 2010 v 19:34 nezařazené
654687687687
No, můj život se hroutí, padá z mostu přímo do té ledové vody a tam už snad bude mít pokoj. Takže co se to vlastně stalo? Od neděle pořád na někoho myslím, ale kvůli tomu že jsem tak strašně stydlivá asi ještě stále zůstanu bez kluka -.-"
Dál.. učitelka nás obeznámila s novým zasedacím pořádkem.. bez Reiry už to nejde, s naší hrou je konec, dokonce se přestáváme trochu víc i bavit, já nechci být ve třídě, když je ona až někde daleko ode mě =(( nikdo kdo nemá stejné myšlenky jako já, nikdo s kým by byla taková sranda, moje sousedka je... a není ani chytrá, my jsme si s Reirou vždycky při písemkách radili, my jsme se tak doplňovali =(
No jedem dál.. dnes mi můj otec řekl, že nepojedem (se sestrou) na noční soutěž, která má být v sobotu, protože se nám prý nedá věřit, my jsme přišli včera domů trochu pozdě a hned tohle, hned si myslí, že se chovám jako dítě, a že mě tam ještě někdo přepadne -.-" a já jsem asi natolik blbá, abych v noci lezla někam do lesa úplně sama -.-""""" no nejvíc mě štve, že ostatní se na tu soutěž taky těšili a teď  tam kvůli němu nemůžou =(
A ještě něco "^^ .. dnes jsme byli na úřadu práce a já tam hledala své povolání, rodiče a ten jejich spolek to rozebírali a přišli na to, že architekt by mi vážně sedl, moji rodiče mají takovou strašnou potřabu naplánovat mi život ^^ já tam zjišťovala o tom povolání, bože chcela by som dělat něco co by mě bavilo, no v tom testu mi vyšel že krejčí kostýmů =)) byla jsem z toho happy, pak moje sestra rodičům tak nějak řekla, že (a já se tomu celou dobu vyhýbala, stejně už znám odpověď ) by mě to možná zajímalo a oni jen, no to teda ne, jinak jak bych celý ten proslov, kterému jsem se vyhýbala shrnula do jednoho? Asi.. je mi úplně jedno, že až budeš pracovat nebudeš šťastná, hlavně že budeš mít peníze -.-""""""

Tak to všechno, Vaše zlomená Yui - san.

Honey - cosplay

14. září 2010 v 18:57 Ouran high school host club
Nyan, on je tak sladký ^.^
54987987
Mike Inel - Draw with me