Reklamy!

                                                                                                       
                        

Comet 7.díl

3. března 2010 v 6:51 |  Comet
Tak co Andri spokojená? Jo a předem se omlouvám, nevím jak se píše ten Kirhof my se ho ještě neučili ^^

Skryté zázraky na tomto světě

Uplynulo několik dní od přeměny Sory na upíra a ještě více dní od nové členky do party-Yumi. Teď už na hradě žili všichni jako upíři a jak už to tak u upírů bývá začínají mít hlad.
"Mám hlad." Začala si stěžovat Yumi, jak už to bývalo ráno typické.
"Povídej mi o tom." Přidala se i Sora.
"Jedí vůbec upíři?"
"Jinak by jsme asi neměli hlad, ne?"
"Pravda."
"To je rozhovor...dvou amatérů přes upíry." Přišla Shinji a vrtěla nad nimi hlavou.
"Tak nás pouč ty chytráku." Řekla Sora, že to vyznělo trochu ironicky.
"Tak dobře. Upíři vlastně nejí, to čemu vy říkáte hlad, je vlastně hlad, ne spíš žízeň. Upíři pijí krev a to znamená, že Vám budu muset nějakou opatřit. Jak už jste asi zjistili, já a Naraku se snažíme tuto potřebu omezovat, ale nejsme lidé-není to možné. Tím pádem se snažíme krev pít jen výjimečně, aby jsme mohli žít a být v pořádku. Teda ne že by jsme kvůli tomu trpěli, ale vybíráme spíše lidi, kteří si to zaslouží."
"Takže upíři vážně nejí? Je toho trochu moc na jedno poučení." Řekla zmatená Yumi.
"Měla sis dělat poznámky."
"Moc dobře jsem to nepochopila o co teda jde o trest lidských bytostí?"
"Něco takového."
"Proč nejí?" ptala se stále ještě zmatená Yumi.
"No...viděla jsi snad někdy tlustého upíra?" řekla Shinji pro upřesnění a Soře spadla kapka.
"To jsem neviděla. Myslím že už to chápu. Taky jsou všichni upíři krásní, že?" řekla s úsměvem od ucha k uchu Yumi, polichocená tím že je taky upír a tím pádem i krásná. Za stěnou stál Naraku, který zaslechl její větu a trochu nad tím popřemýšlel. Myslí si tedy Yumi i o mě, že jsem krásný? Usmál se. Ta představa se mu líbila.
"Hej co tu děláš a směješ se." Vykřikla na něj Shinji, když už byla u něj a viděla ho usmívat se.
"Právě sis sama odpověděla."
"Víš co? Je mi to jedno ty dvě mají hlad a to znamená, že jim půjdu něco sehnat." Rozhodla se Shinji jako vždy naprosto bez zájmu, vzala velký kanistr, katanu a vyrazila. Rychlým během za ní vlál černý kabát a hnala si to přímo do místní věznice. Když k tomu došla bleskovou rychlostí si to vzala okolo strážných tak že ji ani nebylo vidět. Když do věznice přišla všichni trestanci zpozorněli a natahovali ruce na neznámou osobu pod myšlenkou že je snad šla pustit ven.
"Normálně...bych se před lidmi těžko ovládala, ale vámi jsem znechucena. Ani nemáte tu čest , abych vám vysála krev." Řekla potichu Shinji a přes hluk ji nebylo ani slyšet. Pak si všimla pár vězňů, docela mladých, i když trochu vyhublých. seděli v jedné cele a hlavy měli zaražené do země. Nenatahovali rukama po Shinji a ani na ni nekřičeli.
"Hej kočko-" některý z těch ostatních tzv.goril se po ní natáhl, ale než se jí stačil dotknout, Shinji mu ruku usekla katanou, kterou bleskově vytáhla.
"Ani to nezkoušej." Všichni se zarazili a Shinji uběhla pryč, aby ji krev neposkvrnila. Cítila k nim takový odpor, že jí ani nedělala problém stříkající krev. Katanou usekla zámek od cely a vešla dovnitř. Škodolibě se usmála a pokročila k nim. Lidé se na ni vyděšeně dívali a snad by utekli pryč, kdyby měli kam. Ona k nim přišla dál se tak usmívala teď ještě víc. Bodla první osobu do tepny na krku a ránu dala k otvoru kanistru, a tak to pokračovalo dokud se kanistr nenaplnil. Pak přešla k východu natáhla ruku vysoko nad hlavu a najednou červené světlo zasvítilo celou místnost a všichni vězni padli do mdlob. To zaručilo, aby si nic nepamatovali nebo aby si aspoň mysleli, že to co se stalo byl jen sen. Ovšem to bylo dost chabé v předpokladu s tím, že způsobené rány se nezahojí a mrtvý už nebude žít. Shinji tedy bleskově běžela mezi lidmi, aby se nedívali na tmavě červenou tekutina v průhledném kanistru. Když už došla zpátky hned před ní stál Narako
"Tak co?"
"Bylo to úspěšné dokonce jsem ani neztratila kontrolu. Sice jsem jednomu vězni usekla ruku, ale to si zasloužil. Říkat mi kočko a ještě si dovolit na mě sahat. To byl jeho trest."
"Ty jsi nenapravitelná, co?" Narako se usmál a Shinji mu úsměv opětovala. Potom nalila krev do sklenic na víno.
"Dáš si?" podala mu sklenici a on ji přijal. Držel ji v ruce a koukal se na její obsah. Pak mu do ní Shinji cinkla a začala pít. A pila dokud si nevšimla že Narako si jen loknul.
"No honem. Až do dna." Pobouzela ho a tak se usmál a oba s rudýma očima vypili sklenici pak ty dvě zbývající donesli Soře a Yumi.
"Trochu se bojím to je poprvé, co budu pít krev svých druhů."
"Ale oni už nejsou tví druzi." Dodala Shinji s vážným výrazem. Aniž by Yumi chtěla tak jí zčervenali oči a ona se hned pustila do pití. Když dopila tak se usmívala, dokud si neuvědomila, co se stalo. To samé se stalo se Sorou.
"To by stačilo, zítra dostanete další. A tyhle dávky se budou postupně zmenšovat." Řekla Shinji a odešla a Narako s ní.
"Co je? Zdáš se mi nějaká jiná."
"Víš, přijde mi to trochu škoda, že už tu nežiji jen s tebou."
"Rozumím ti. Je to škoda, už nic nebude jako dřív."
"Ne nerozumíš. Já jsem z toho vážně zklamaná. A i když jsou ty dvě moje velké kamarádky, chtěla bych aby se tu nikdy neobjevili a já mohla být zase sama s tebou. To je ode mě špatné."
"Není takhle se můžeš cítit. Vždycky můžou v noci spát a my si můžeme povídat nebo tě můžu zase učit hrát na klavír."
"Děkuji." Řekla Shinji a oba si vyměnili úsměvy. Pak šli zase k Soře a Yumi, které si povídali. Najednou Shinji prohlásila. "Hele mám nápad! Co kdybychom si, když už tu teď spolu žijeme něco o sobě pověděli."
"Tak dobře začni." Oznámila jí Sora. Spíše rozkázala.
"Moc vtipné, ať začne Yumi."
"Já proč já?"
"Protože nikdo jiný nechce."
"No takže jsem byla vlastně docela normální holka. Docela oblíbená, docela dobrý průměr ve škole, až si myslím že mě pro upíra byla škoda. A když je řeč o upírech, já si vlastně myslela, že jediný zázrak na tomhle světě je třetí Kirhofův zákon-chleba padá dolů vždycky namazanou stranou."
"Bože!" dovolával se Narako, když to slyšel. "To jsou teda zázraky."
"Dobře a teď vážně." Řekla Shinji a Yumi se přestala smát.
"Ale teď už ne, půjdu spát."
"Dobře." Všichni se odebrali pryč Shinji s pocitem , že už nikdy nebude sama s Narakem a Yumi s tím, že právě vypila krev toho, čím kdysi taky bývala-člověkem.
 


Komentáře

1 Hadra Hadra | Web | 3. března 2010 v 15:12 | Reagovat

Oujé staré časy jdou pryč o.o už i v téhle povídce T_T a je zvláštní že Shinji napřed nechtěla, aby se ta krev ji dotkla kvůli odporu... a pak pila jak o život xDDD ale asi to bylo tím, že měla prostě žízeň no...  jinak s tím zákonem ježiiš xDDDD nejzákeřnější je stejně med .. ale je nejchutnější >:3
btw. jooo jsem spokojená >:DDD takže další díl bude kdy? xDDD

2 Themi-chan Themi-chan | Web | 4. března 2010 v 15:49 | Reagovat

kráááásne :DD to v tej veznici nemolo chybu :DDD nesmela som sa ani veľmi smiať pretože si robím úlohy XDDD ale to bolo naozaj geniálne :DDD

3 Ryouko *SB* Ryouko *SB* | Web | 6. března 2010 v 15:37 | Reagovat

To v té věznici bylo sice mírně morbidní, ale stejně to bylo krásný čtení :-) O Kirhofovi jsme se taky ještě neučili, jen jsem o tom viděla dokument, ale stejně nemám tušení, jak se to píše :D
A k té Saye a Divě... vzhledově se mi víc líbila Diva, dokud si ty vlasy neostříhala, ale povahově mám mnohem radši Sayu :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mike Inel - Draw with me