Reklamy!

                                                                                                       
                        

Leden 2010

Blog pozastaven

24. ledna 2010 v 20:43 nezařazené
Neděste se je to jenom na týden. Rodiče už se dozvěděli o mém vysvědčení tak proto mám dvě trojky TT_TT a pak mám ještě další tresty a to že na comp můžu jít až od sedmi hodin. No já se sem stejně ještě nějak vkradu jak já se znám =P ale zatím bye-bye kamarádi *předvádí Gina*.

Můj první design

23. ledna 2010 v 16:09 nezařazené
Nuju hrůza přichází. Teda tohle je můj první ve photofiltru dřív jsem si vždycky našla jen nějaký pěkný obrázek a dala ho tam tohle je můj první design ve photofiltru je docela hrozný no ale taky je první že? =D

žádné blesky o.0

21. ledna 2010 v 17:03 Grimmjowa Jaggerjaques
Nuju když je Grimm tak slavný =D

Nový design 0.no nevim kolik asi 1.1

20. ledna 2010 v 17:51 nezařazené
Jo je to 1.1 jsem se už díavala. No dost mi to trvalo vůbec se mi nechtělo a proto to vypadá asi takhle no =D ale dala jsem si s tím práci protože mi ta kouzelná hůlka sebrala i všechno ostatní bílé a ořezávat jsem to nechtěla tak jsem to všechno obtahovala pak ještě mazala podpisy atd.

Nu tady je toho vždycky napsaného pak se to nechce nikomu číst =D ale dobré už končím moc ted na blog nechodím co? Nemám moc času, snažím se učit neboť bude pololetní vysvědčení a my píšem písemku snad v každé hodině. Známky Vám neřeknu protože se za ně stydím ale teď jste svědky že Vám slibuji že druhé pololetí bude lepší.

Tak toho zase je ale už fakt končim =D

Název designu:story of a girl

Ikonka blogu:

video blogu:
Absolutely-Story of a girl

Kaname vs Zero

16. ledna 2010 v 20:21 ankety
Nu to je celé anime teda skoro no vlastně že si každý vybere toho svého Zera nebo Kanameho já se přidávám k většině já jsem pro Zera. Kaname mi přijde chladný, Zero si na to jenom hraje. Občas mi přijde že všichni mají rádi Zera jenom proto že ho litují...

Comet 6.díl

13. ledna 2010 v 18:21 Comet
Zase jednou po 100 rocích Comet ^^


Yozora no Kawa

9. ledna 2010 v 20:24 Byakuya Kuchiki
To je taková krása *-*

Higurashi no Naku Koro ni-recenze

8. ledna 2010 v 18:28 Higurashi no Naku Koro ni
Keiichi Maebara se přistěhoval z města do malé vesničky Hinamizawy brzy si tískal spoustu kamarádů nebo spíše kamarádek. Jejich škola má velice nízký počet jak žáků tak učitelů. Před několika lety se v Hinamizawě stala vražda oběť byla rozsekaná na kousky a jeden z vrahů se stále nenašel. Keiichi z tohoto zjištění bude velmi vyvedený z míry. Nic méně jde všechno ve vesničce úplně normálně až do chvíle kdy Rena přitáhne na skladište velkou mačetu a ne jen to postupem času se věchny jeho kamarádky začínají chovat velmi podivně a Keiichimu brzy dojde že mu jde o život.

Higurashi no Naku Koro ni je horor plný krve a strachu. Autor má ještě jedno dílo a to Umineko no Naku Koro ni. Higurashi no Naku Koro ni znamená v překladu Když cikády pláčou v anime se venku neustále objevuje zvuk cikád.

Anime má jen pár nevýhod tedy pokud Vám nevadí stahování dílů. Online totiž naleznete v CZ jen 1, 2, 8, 10, 11, 12 a 13 díl mám pocit ostatní díly si bud budete muset stáhnou nebo jako já shlédnout v angličtině. Anime má celkem 26 krvavých epizod a určitě doporučuji, děj je skvělý.

Byakuya and Hisana

8. ledna 2010 v 7:00 Lost Angel
Moc pěkný obrázek
Higurashi no Naku Koro ni-opening

3. ledna 2010 v 16:52 Higurashi no Naku Koro ni
Waa ten opening se mi líbí ta písnička je sskvělá. Anime je taky super až na to že se musím koukat v angličtině...

Opening se pravděpodobně jmenuje stejně jako anime a zpívá Eiko Shimamiya

nakreslená Rena

2. ledna 2010 v 14:47 Higurashi no Naku Koro ni
Krásně nakreslené *-*
Mike Inel - Draw with me