Reklamy!

                                                                                                       
                        

Lost angel 6.kapitola

13. září 2009 v 18:44 |  Lost Angel
Je to docela krátké omlouvám se, ale sestra mě z tudma vyhazuje a já se bojím že bych se k tomu později už nedostala =)


Zákon

Seděla jsem doma a přemýšlela co budu dělat. Byla už noc, ale já jsem nemohla usnout s trápením co si počít. V Soul Society jsou prý hodně kruté tresty a já nechtěla, aby Byakuya dostal tvrdý trest proto že mě zachránil. Měla jsem stále pocit že za všechny jeho problémy můžu já a taky to tak bylo. Za všechno jsem vlastně mohla já, když se nad tím pořádně zamyslím. Ničil mě pocit, že pokud nechci Byakuyovi ještě víc ublížit měla bych utéct, ale nechtěla jsem mu ještě víc ublížit. To je ale šílenost dostala jsem ho do vězení bylo by velice špatné utéct. První jsem ho z vězení musela dostat.
**********
"No pane Kuchiki prosím musíte s tím něco dělat, vždyť je to Váš vnuk, nemůžete ho nechat ve vězení." Prosila jsem dědečka Byakuyi, když jsem ráno vtrhla do 6.jednotky.
"To jsou zákony a ty se musí dodržovat."
"Ale on za to vůbec nemůže, ten chlap mě chtěl zabít a zabil mou matku."
"Nehledě na důvody se musíme všichni držet zákonů."
"Ale já ho v tom přece nemůžu nechat."
"To bylo jen jeho rozhodnutí vyvolat zanpakutou tak se o něj už nestarej." Řekl mi přímo do očí Byakuyův dědeček. Vůbec se mi to nelíbilo a odmítala jsem ho poslechnout asi moc nemělo cenu se s ním hádat, ale musela jsem zkrátka něco udělat. Rozhodla jsem se jít za jinými shinigami a požádat je o pomoc nebo radu, ale musela jsem najít někoho kdo tak nedbá na zákony. Znala jsem ale jen dva kapitány od toho prvního jsem se ničeho moc nedočkala, tak jsem šla za Yoruichi zdála se mi hodně uvolněnější.
**********
"A proč chceš pomoc zrovna ode mě?" měla jsem dost problém najít Yoruichi a ještě větší dostat se k ní, ale měla jsem štěstí že si na mě pamatovala když jsem byla s Byakuyou.
"No protože Byakuyův děda mě odmítl."
"Říkej kapitán Kuchiki jo? Cítím se blbě když o něm takováhle holka říká Byakuyův děda."
"dobře."
"No a jak můžeš vědět že já tě taky nezklamu."
"No protože se mi zdáte taková.....trochu jiná.....taková trochu uvolněnější, která by mi zkrátka neřekla že jsou to zákony a ty se musí dodržovat."
"No dobře řeknu ti určitě něco jiného...asi tohle já jsem kapitánka 2.jednotky a Byakuya je ve vězení šesté jednotky takže s tím taky nemůžu nic dělat."
"No sice to není jiné ale vy smyslu je taky zklamání." Poklesla jsem pohledem do země.
"Já ani nevím co se pořádně stalo, co se vlastně stalo?"
"No chtěl mě zabít ten muž, který zabil i mou matku a najednou se tam objevil Byakuya vyvolal svou zanpakutou a zabil ho."
"Aha no na to je zákon a pro něho přísnější trest protože je Kuchiki ten by se měl držet zákonů především a on se k tomu teprve stal shinigamim."
"No a co byste dělala, kdyby by zavřeli někoho na kom Vám záleží.....myslím z Vaší jednotky."
"Myslíš že by Soi Fon zavřeli?.....tak to je asi nemožný."
"Ale stejně kdyby se to stalo co byste dělala?"
"Nevím to je těžké."
"S Vámi je vážně složitá řeč." Pozdech
"Taky nevím proč to pořád zkoušíš."
"To jako že Vás otravuju?"
"Nevím možná ano, ale to by bylo ode mě ošklivé."
"Tak jo půjdu pryč, ale slibte mi že o tom s.....kapitánem Kuchiki promluvíte."
"Co bych mu jako měla říct já vůbec nevím." Přemýšlela Yoruichi a potom si se zdviženou hlavou povzdechla "tak dobře aah já jsem tak hodná."
"Děkuju jsem Vám za to moc vděčná." Poklonila jsem se a odešla nedočkavá, jestli s tím něco Yoruichi udělá. Nemohla jsem ani pořádně nic dělat z toho přemýšlení. Chtěla jsem věřit že všechno dobře dopadne, ale bylo to dost těžké
 


Komentáře

1 Ryouko - tvoje eSBé Ryouko - tvoje eSBé | E-mail | Web | 13. září 2009 v 20:29 | Reagovat

Nevadí, že je to krátký, stejně je to skvělý :-) Hrozně se mi líbí to: ,,Že by Soi Fong zavřeli?...tak to je asi nemožný" :-D Ta věta je dokonalá :-P

2 Tsuki SB ;-) Tsuki SB ;-) | Web | 13. září 2009 v 20:41 | Reagovat

vobec nevadi ze je to kratke krasna kapitola tesim sa na dalsiu dufam ze yoruichi mu niak z tych problemov pomoze sa dostat :-))

3 SoraYamanaka ~ SB SoraYamanaka ~ SB | E-mail | Web | 13. září 2009 v 20:57 | Reagovat

aaaaa sugoiiii moc pěknééé teda posraný zákony ty mě taky deptají u těch urozenejch ...

4 sara Tvoje→♥Sbéčko♥← sara Tvoje→♥Sbéčko♥← | Web | 14. září 2009 v 18:50 | Reagovat

nádherný díl:)

5 themia-chan Tvoje Sbčko ktore ta lubika themia-chan Tvoje Sbčko ktore ta lubika | Web | 15. září 2009 v 17:27 | Reagovat

páni tak to som zvedavá či yoruichi niečo podnikne a dúfam že sa už hisana-chan prestane trápiť. Ináč krásna kapitolka. veľmi sa teším na pokračovanie...a chcem sa ospravedlniť že som si t skôr neprečítala ja som na to zabudla T:t ja som baka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mike Inel - Draw with me